Nová 67 stopá vlajková loď nabízí nádherné měkké asymetrické linie odrážející nejnovější trendy současného designu. Pokračuje tak skvělá spolupráce s konstruktéry Berret-Racoupeau Yacht Design a nový model je logickým vyústěním extrémně úspěšného modelu Saona 47, který trhá veškeré rekordy jak v plavebních vlastnostech, tak i v prodeji a zájmu zákazníků.

Ohromující komfort skýtá nejen interiér, který lze volit v mnoha variantách uspořádání, ale také bezkonkurenčně prostorný flybridge a přední kokpit s možností vestavěné vířivky. Loď se tak může stát úžasným designovým plovoucím domovem se vším možným komfortem. Dostupné budou verze se čtyřmi, pěti anebo šesti kajutami v závislosti na požadavku na luxusní majitelskou kajutu a na umístění kuchyně buď v salonu nebo v plováku. Katamarán bude představen poprvé na výstavě v Cannes v září 2018. Cena katamaránu startuje na 1.730.000 Eur bez DPH.

Další informace zde: http://www.catamarans-fountaine-pajot.com/en/sailing-catamarans/catamaran-new-67/

Fountain Pajot

NEW 67

New 67
New_67_5
New_67_3
New_67_8
New_67_7
New_67_9
New_67_10
New_67_2
New_67_4
New_67_6
Foundain Pajot NEW 67

We use cookies to ensure you get the best experience on our website. If you continue to browse our site, we assume that you consent to the use of cookies. More informations

I agree