We apologize but our courses are organized in Czech language only!

Průkaz Boat Skipper - Kategorie C - vydaný chorvatským ministerstvem je platný pro vedení plavidla do 30 BT v oblasti plavby I. tj. neomezeně moře a oceány a platí i pro profesionální účely. Průkaz se vydává na dobu 5 let, k prodloužení pak stačí doložit aktuální lékařskou prohlídku pověřeného lékaře. Kurz je určen držitelům nižšího stupně chorvatského průkazu B.

V rámci týdne je ze zákona nutno absolvovat čtyřdenní teoretický kurz prováděný pověřenými chorvatskými lektory. Tento výklad je kompletně v chorvatštině a probíhá od pátku do pondělí. Zkouška následuje některý další den v týdnu. Nástup na loď je ve čtvrtek do 12 hodin, aby bylo možné doplout do Šibeniku, kde výuka od pátku probíhá. Ostatní dny jsou využity k plavbě, opakování manévrů s lodí a především k upřesnění a zopakování nejasných věcí z chorvatského výkladu a přípravě na zkoušku. Pro držitele průkazu B a aktivní jachtaře by však chorvatský výklad měl být pouze jazykovým procvičením chorvatštiny, protože probíraná látka se příliš neliší od té, kterou by měli všichni dávno znát.

V ceně: pronájem lodi, pojištění lodi, český instruktor, učební texty, úklid, lůžkoviny

Není v ceně: nafta, poplatky za kotvení mimo domovskou marinu, strava a nápoje, doprava, pobytová taxa 10 € za osobu a týden, poplatek 600 € (zahrnuje teoretický kurz chorvatských lektorů, zdravotní prohlídku pověřeného lékaře, zkoušku, vystavení průkazu).

Termín kurzu                     Cena za osobu

22.04.-31.04.2021             12.000,- Kč / 470 €

Poplatek za zkoušku           600 € na místě

KURZY NA PLACHETNICI  STUPEŇ

„C“

We use cookies to ensure you get the best experience on our website. If you continue to browse our site, we assume that you consent to the use of cookies. More informations

I agree