NOVINKY    
ZE SVĚTA LODÍ

 

Fountaine Pajot  MY4.S

22.02.2021

Nový motorový katamarán MY4.S skýtá mimořádně velké prostory, které jsou až o třetinu větší než stejně dlouhá jednotrupá motorová jachta. Katamarán je osazen klasickými pohony pomocí hřídelí a kromě velmi ekonomické plavby je také schopen dosáhnout rychlosti až 22 uzlů.

Fountaine Pajot  NEW 51

22.02.2021

Uspořádání nového katamaránu NEW 51, bylo kompletně přepracováno aby poskytlo opět více prostoru a pohodlí. Skvělým řešením je možnost úplného otevření prostoru mezi salonem a kokpitem. Katamarán je dostupný v čtyřech variantách včetně verze se šesti rovnocennými kajutami, všechny s dvoulůžkem a vlastní koupelnou, nebo v na trhu výjimečné verzi se dvěma velkými majitelskými kajutami.

Beneteau OCEANIS YACHT 54

31.10.2020

Po šedesát dvojce přichází nyní loděnice s pokračováním této řady novým Oceanis Yacht 54. Pro tuto turistickou jachtu byl při tom použit zcela identický trup sportovní verze First Yacht 53. Rozdíly jsou pak pouze v menší takeláži a větším uživatelském komfortu v kokpitu a podpalubí. I tak ale tato turistická jachta díky použitému trupu významně těží ze sportovních ambicí výkonu závodních speciálů vkládaných do projektu First Yacht.

Fountaine Pajot ISLA 40

31.10.2020

Loděnice Fountaine Pajot představila nový katamarán ISLA 40. Katamarán oproti svému předchůdci Lucia 40 disponuje prostornějšími předními kajutami, verzí se čtyřmi toaletami a rovněž i skipperskou kajutou v pravé přídi. Zároveň pokračuje v designové linii nových modelů Fountaine Pajot

Beneteau OCEANIS 40.1

31.10.2020

Nový Oceanis 40.1 vychází z designu starších 51.1 a 46.1 a díky tulipánovému tvaru trupu v přední části lodě poskytuje opět výrazně větší vnitřní prostor při zachování skvělých plavebních vlastností daných i osazením dvěma kormidelními listy.

 
 
 
 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Více informací

Souhlasím