NOVINKY    
ZE SVĚTA LODÍ

 

BENETEAU OCEANIS YACHT 54

October 30, 2020

Po šedesát dvojce přichází nyní loděnice s pokračováním této řady novým Oceanis Yacht 54. Pro tuto turistickou jachtu byl při tom použit zcela identický trup sportovní verze First Yacht 53. Rozdíly jsou pak pouze v menší takeláži a větším uživatelském komfortu v kokpitu a podpalubí. I tak ale tato turistická jachta díky použitému trupu významně těží ze sportovních ambicí výkonu závodních speciálů vkládaných do projektu First Yacht.

FOUNTAINE PAJOT - ISLA 40

October 30, 2020

Loděnice Fountaine Pajot představila nový katamarán ISLA 40. Katamarán oproti svému předchůdci Lucia 40 disponuje prostornějšími předními kajutami, verzí se čtyřmi toaletami a rovněž i skipperskou kajutou v pravé přídi. Zároveň pokračuje v designové linii nových modelů Fountaine Pajot.

BENETEAU OCEANIS 40.1

October 30, 2020

Nový Oceanis 40.1 vychází z designu starších 51.1 a 46.1 a díky tulipánovému tvaru trupu v přední části lodě poskytuje opět výrazně větší vnitřní prostor při zachování skvělých plavebních vlastností daných i osazením dvěma kormidelními listy.

FOUNTAINE PAJOT – SAMANA 59

January 01, 2020

Loděnice Fountaine Pajot na výstavě v Cannes představila 59 stop dlouhý katamarán s pracovním názvem Samana 59. Kromě elegantního designu architektů Berret-Racoupeau nabízí katamarán ve své velikosti největší flybridge na trhu a to o ploše 30m2

FOUNTAINE PAJOT – POWER 67

January 01, 2020

Po loňském uvedení vlajkové lodě Fountaine Pajot - katamaránu Alegria 67 přichází loděnice i s motorovou verzí tohoto luxusního katamaránu. Velkou předností lodě je ekonomika provozu s neuvěřitelným akčním rádiusem. S motorizací 2x300HP a nádržemi na 6000l nafty je katamarán schopen při ekonomické rychlosti 9 uzlů uplout více než 2500 Nm

BENETEAU FIRST YACHT 53

May 26, 2019

Po dvou letech vývoje loděnice BENETEAU právě uvolnila informace k novému modelu FIRST YACHT 53, který je pokračováním dnes již legendární a 40 let úspěšné řady plachetnic FIRST. Novinka spojuje vysokou úroveň luxusu a pohodlí s výkonem závodních jachet.

BENETEAU OCEANIS 30.1

January 08, 2019

Nejmenší z řady Oceanis se dočkává své dlouho očekávané výměny. Nový Oceanis 30.1 vychází z designu novinek Oceanis 51.1 a 46.1. Přestože se jedná o plnohodnotnou námořní plachetnici certifikovanou pro oblast plavby B, je tato loď díky šířce do 3 metrů, hmotnosti do 4 tun a možnosti výklopného kýlu, lépe přepravitelná po pevnině a stává se také více atraktivní i pro vnitrozemskou plavbu.

FOUNTAINE PAJOT ELBA 45

October 29, 2018

Na nedávné výstavě v Cannes loděnice Fountaine Pajot zveřejnila obrázky dalšího nového modelu, tentokrát 45 stop dlouhého katamaránu s názvem Elba 45. Katamarán své jméno získal při své fyzické oficiální premiéře, jak je u této loděnice obvyklé. Na první pohled je opět patrný design architektů Berret-Racoupeau, avšak v interiéru se mění několik zajímavých prvků.

FOUNTAINE PAJOT MY 40

August 24, 2018

Po velkém úspěchu MY 44 se loděnice Fountaine Pajot rozhodla pokračovat ve spolupráci s jedním z nejslavnějších lodních návrhářů Pierangelo Andreani Yacht Design a představila nový model MY 40. Katamarán doplňuje řadu Fountaine Pajot Motor Yachts a zachovává veškeré hodnoty modelu MY 44, který v letošním roce získal mnoho ocenění v evropských a mezinárodních časopisech.

BENETEAU OCEANIS 46.1

August 24, 2018

Nový Oceanis 46.1 využívá nového tvaru trupu specificky se rozšiřujícího nad vodoryskou na přídi stejně jako úspěšný předchůdce Oceanis 51.1. Loď je dostupná ve tří, čtyř ale i v pětikajutové verzi. Díky novému tvaru trupu nabízí mnohem větší prostor jak na palubě, tak hlavně v předních kajutách, a to při zachování skvělých jízdních vlastností daných nezměněnou šířkou na vodorysce a také díky dvěma kormidelním listům.

Fountaine Pajot ASTRÉA 42

January 24, 2018

Nová dvaačtyřicítka loděnice Fountaine Pajot se zcela jistě stane bestsellerem několika příštích sezón. Ideální velikost katamaránu, pokračující nový design architektů Berret-Racoupeau negativně vyostřených přídí, ladných křivek obou plováků a excelentní plavební vlastnosti typické pro katamarány Fountaine Pajot

České Miss opět na palubě

June 17, 2016

Po loňské první úspěšné "missí" plavbě strávily letošní první tři vítězky soutěže Česká Miss týden na našich jachtách v doprodu týmu pořádající agentury, fotografa, kameramana a moderátorky TOP STAR z TV Prima.

Please reload

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We use cookies to ensure you get the best experience on our website. If you continue to browse our site, we assume that you consent to the use of cookies. More informations

I agree