top of page

O NÁS

Naše společnost je oficiální zástupce a prodejce jachet BENETEAU a katamaránů FOUNTAINE PAJOT pro Českou republiku a Slovensko. Prodáváme jachty jak pro osobní využití, tak prostřednictvím charter managementu s využitím jachty v naší charterové flotile. Zajišťujeme samozřejmě veškeré další služby, jako např. leasing, pojištění, registrace lodě, technické prohlídky, ale především záruční a pozáruční servis na naší chorvatské základně. V chorvatském Sukošanu provozujeme vlastní charterovou flotilu jachet a servis lodí i pro soukromé majitele. Zastupujeme také všechny významné světové i regionální charterové firmy a dovolenou na jachtě vám zařídíme ve kterékoli jachtařské destinaci světa. Pro naše klienty zajišťujeme stovky charterových týdnů, pořádáme týdenní kapitánské kurzy, kondiční zdokonalovací plavby a máme za sebou již stovky úspěšných absolventů - kapitánů.
 

České jachty, které jsou v naší přímé péči a pod vlajkami BEMEX BOOT, kotví na naší základně v Sukošanu. V naší kanceláři u mola č.14 najdete neustále českého zástupce, který vám bude vždy k dispozici. Předávku vaší charterové jachty vám v Sukošanu provede pouze český personál, samozřejmě s veškerými doklady a předávacími protokoly v češtině, aby vám tak zpříjemnil a zjednodušil vaší dovolenou. Naším hlavním cílem je kvalita a spokojený zákazník. BENETEAU je synonymem kvality a rovněž jachty naší flotily jsou v kvalitní péči. Jako přímý dealer výrobce máme k dispozici okamžitý přístup k potřebným náhradním dílům a náš servisní tým se tak lépe postará, aby vaše jachta byla stále v odpovídajícím stavu. Podle toho pak vypadá i vaše dovolená.

 

Do Sukošanu se dostanete letecky na mezinárodní letiště Zadar (6km od mariny), nebo na letiště Split (1,5 hodiny od mariny) nebo autem po trase Vídeň, Graz, Maribor, Záhřeb, Zadar a dále exit Zadar II a Sukošan.
 

V případech, kdy pronajímáme klientům jachty z dalších lokalit spolupracujeme pouze s osvědčenými firmami, které se o vás postarají dle našich náročných požadavků. Zárukou vaší spokojenosti během dovolené není jen spolehlivá charterová společnost, ale také kvalitní, nejlépe novější loď renomované značky, která je navíc důkladně udržovaná s pravidelným servisem. Zvolíte-li jachtu Beneteau, máte nejvyšší předpoklad spokojenosti a bezproblémového pobytu. Samozřejmě vám však nabídneme i loďe jiných značek prakticky kdekoli dle vašich požadavků. Jsme vám také k dispozici nonstop na telefonu a to i v případě, že potřebujete za plavby s čímkoli poradit.
 

Najdete nás v Kladně v ulici Unhošťská cca 150m nad prodejnou Baumax. Zavolejte, vaší loď vám zajistíme během několika hodin.Dobrý vítr přeje
 

Vladislav Bezecný
BEMEX BOOT s.r.o

bottom of page