OCEANIS 343 „JOY“ (2005)

Cena: 39.000 Eur bez DPH

Loď jsme spustili na vodu v dubnu 2005 a používali ji po celou dobu v naší charterové flotile v Sukošanu. Vzhledem k tomu, že nejsme pouze charterová společnost, ale také oficiální zastoupení Beneteau, bylo o loď postaráno velmi dobře s pravidelným servisem. Loď při tom neměla nikdy žádnou vážnější nehodu nebo nasednutí.

Výbava:

rolování hlavní plachty, rolování geny, elektronika Raymarine, autopilot, mapový plotr, lednice (instalována nová v r. 2016), plynový sporák, člun, elektrický kotevní naviják, otočné kormidelní kolo pro snadný přístup, kompletní bezpečnostní a kuchyňské vybavení. Loď je připravena k okamžitému vyplutí.

Loď je registrována pod chorvatskou vlajkou a je vlastněna naší chorvatskou společností plátcem DPH v EU. Cena je 39.000 Eur bez DPH. Pokud by kupujícím byla společnost s registrovaná k DPH v EU, nebo pokud bude loď vyvezena mimo EU, pak je cena 39.000 Eur cena konečná. Pro soukromou osobu z EU bez registrace k DPH musí být doúčtováno chorvatské DPH ve výši 25% z fakturované částky.

 

Loď kotví a je k vidění u našeho mola na základně v Sukošanu.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Více informací

Souhlasím