top of page

BENETEAU
Oceanis Yacht 60

Designéři Roberto Biscontini a Lorenzo Argento vytvořili v této 60ti stopé zaoceánské jachtě další sofistikovaný svět.

Nové uspořádání kokpitu poskytuje pocit pohodlí a bezpečnosti, přístup na přední palubu je na stejné úrovni přes hluboké boční ochozy.

Dvě kormidelní stanoviště byla optimalizována tak, aby všechny manévry bylo možné provádět bez opuštění kormidla. 

Bimini je k dispozici ve 2 konfiguracích. Buď klasické látkové bimini nebo pevný hard top, který má shrnovací středovou část. 

Velkorysá garáž pro člun pojme 2,8 m s jet pohonem. Manipulace s člunem je vyřešena pomocí elektrického navijáku a vodicími válečky pro snadné spouštění a zvedání.

Kuchyňka umístěná nově ve středu lodi zabírá její celou šířku, na levoboku skříňky a lednice, na pravoboku dřez, trouba a myčka. K dispozici jsou velká úložné prostory a inovativní uspořádání pracovní desky.

Oceanis Yacht 60 je k dostupný zatím ve tříkajutové verzi se třemi koupelnami, interiér pak ve dvou různých provedeních: standardně ořech a volitelně světlý dub. 

Luxusní kajuta majitele nabízí soukromí a úžasný výhled na moře. Majitelské dvoulůžko je již vyřešeno stejně jako na velkých jachtách, je otočené hlavami k salonu.  Loď bude mít premiéru na zářijové výstavě v Cannes. 

bottom of page